Майно

Предмет страхування – майно фізичних або юридичних осіб, яке належить їм на правах приватної чи інших форм власності, або використовується ними на інших підставах, що не суперечить закону (взяте в оренду, знаходиться у заставі, іпотеці, або є об'єктом лізингу, тощо).

Страхуванню підлягає:

    -  майно юридичних осіб (будівлі та споруди (або їх частини), оздоблення, виробниче та торгівельне обладнання, товарні та матеріальні запаси, офісні меблі, оргтехніка, земельні ділянки, тощо);

    -   майно фізичних осіб (квартири, приватні будинки, дачі, підсобні приміщення, оздоблення, домашнє майно (меблі, побутова техніка, речі), земельні  ділянки, тощо);

    -    будівельно-монтажні ризики.

Страхові ризики: пожежа; стихійні лиха; вибух парових котлів, газосховищ, газопроводів, машин; аварії водопровідної, каналізаційної або опалювальної системи, а також системи пожежогасіння; падіння льоду, дерев, стовпів, іншого майна, метеоритів, астероїдів та інших небесних тіл, космічних апаратів та їх частин, пілотованих апаратів і перевозимих ними вантажів; протиправні дії третіх осіб (крадіжка зі зломом, або пограбування; хуліганство, розбійний напад).

Страхова сума - сума, на яку фактично застраховане рухоме чи нерухоме майно. Вона визначається за згодою сторін, як повна або часткова вартість застрахованого майна в межах його дійсної вартості, яка підтверджується відповідними документами (експертна вартість, балансова вартість і т.п.).

Страховий платіж - плата страховій компанії за прийняття нею ризику на страхування. Розмір страхового платежу залежить від  виду, категорії та кількості майна, вибраних ризиків страхування, місця та умов зберігання майна, терміну страхування та інших чинників.

Правила добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ

Правила добровільного страхування майна (крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), вантажів та багажу (вантажобагажу))

Додатково можливо застрахувати:

- відповідальність перед третіми особами.

Адреса: 04074, Україна, м. Київ, вул. Новозабарська, 2/6

Телефон: +38 (044) 501-90-31, факс: +38 (044) 430-41-37

e-mail: