Транспорт

Дії Страхувальника при настанні страхового випадку:

1. Негайно повідомити Страховика про настання події, яка має ознаки страхового випадку за телефонами: +38(044) 501-90-31, +38 (044) 430-41-37 та узгодити з ним свої подальші дії.

2. Негайно повідомити та викликати, в залежності від виду події, відповідні компетентні органи, які уповноважені проводити розслідування обставин страхової події.

      У випадку:

  • дорожньо-транспортної пригоди - ДАІ.
  • викрадення (угону) транспортного засобу або його пошкодження внаслідок протиправних дій третіх осіб - органи МВС.                                                         
  • пожежі або вибуху - службу пожежної охорони.
  • стихійного лиха або випадкових подій - МНС або МВС. 

3. Здійснити всі можливі заходи для зменшення збитків та рятування застрахованого транспортного засобу.

4. Надати Страховику можливість проводити огляд знищеного або пошкодженого транспортного засобу та місця настання страхової події і бути присутнім при проведенні такого огляду.

5. Протягом 2 (двох) робочих днів, з моменту настання страхової події, подати Страховику письмову заяву про страхову подію за формою, що встановлена Страховиком.

6. Без погодження зі Страховиком не здійснювати ремонт пошкодженого транспортного засобу.

7. Надати Страховику всю доступну інформацію і документацію, яка дозволить зробити висновок щодо причин та наслідків страхового випадку, про характер та розмір заподіяного збитку.

8. Передати Страховику всі документи та вжити необхідних заходів для забезпечення здійснення Страховиком права вимоги до осіб, винних у заподіянні збитків.

При настанні дорожньо-транспортної пригоди, необхідно:

  • Викликати представників ДАІ;
  • Діяти відповідно до Правил дорожнього руху (негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди; увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки; не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до пригоди; повідомити про ДТП орган чи підрозділ міліції; записати очевидців; чекати прибуття міліції; вжити всіх можливих заходів для збереження слідів пригоди);                                  
  • Після належного оформлення події, вимагати від представника ДАІ надати довідку про реєстрацію ДТП;
  • В разі наявності інших учасників ДТП, зафіксувати їх дані (прізвище, адресу проживання, контактний телефон). Визначити, чи застрахований інший автомобіль (від чого застрахований, назва страхової компанії, номер полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів) та записати отримані дані;
  • Не відмовлятись від майнових вимог до інших учасників події і не створювати передумов, за яких здійснення права вимоги до винних осіб з боку страхової компанії стане неможливим.

У разі викрадення автотранспортного засобу, разом із поданням заяви про настання страхову випадку, необхідно передати Страховику на тимчасове зберігання повний комплект ключів та оригінал свідоцтва про  реєстрацію цього авто (за винятком випадків, коли ці речі були вилучені органами МВС або були викрадені разом із ТЗ, про що було заявлено в органи МВС).

Адреса: 04074, Україна, м. Київ, вул. Новозабарська, 2/6

Телефон: +38 (044) 501-90-31, факс: +38 (044) 430-41-37

e-mail: