Транспорт

Предмет страхування - наземні транспортні засоби: легкові та вантажні автомобілі, автобуси, спеціальна та сільськогосподарська техніка, додаткове обладнання, які належать як фізичним так і юридичним особам.

Страхувальником може бути особа (юридична або фізична), яка є власником транспортного засобу на правах приватної чи інших форм власності, або експлуатує його на правах повного господарського володіння, оперативного управління або на інших підставах, що не суперечать чинному законодавству.

Страхові ризики: ДТП (дорожньо-транспортна пригода); стихійні лиха; випадкові події (падіння дерев, зіткнення з тваринами, пожежа, вибух та інші); викрадення; ПДТО (протиправні дії третіх осіб).

Страхова сума - сума, на яку фактично застрахований транспортний засіб. Вона визначається за згодою сторін, як повна або часткова вартість транспортного засобу, що підлягає страхуванню, в межах його дійсної вартості, яка підтверджується відповідними документами (експертна вартість, балансова вартість і т.п.).

Страховий платіж - плата страховій компанії за прийняття нею ризику на страхування. Розмір страхового платежу залежить від вибраних ризиків, типу транспортного засобу, кількості осіб, які мають право на керування застрахованим транспортним засобом, стажу водія (осіб, які мають право на керування застрахованим засобом), місця зберігання транспортного засобу в нічний час, наявності пристроїв проти викрадення, розміру франшизи.

Правила добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного транспорту)

Додатково можливо укласти договори:

- обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (автоцивілка);

обов'язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

Адреса: 04074, Україна, м. Київ, вул. Новозабарська, 2/6

Телефон: +38 (044) 501-90-31, факс: +38 (044) 430-41-37

e-mail: