Вантажі

Предмет страхування - вантажі, які перевозяться автомобільним, залізничним, морським, річковим або повітряним видом транспорту.

На страхування приймаються вантажі будь-якого виду: промислові товари (чорні і кольорові метали та металургійна сировина, промислове та побутове устаткування, електротехнічні товари та електроніка, автомобілі, продукція та сировина нафтохімічної промисловості, текстиль та швейні вироби, меблі, деревина, вугілля тощо); продовольчі товари, включаючи рефрижераторні перевезення; продукція сільського господарства; продукція та сировина фармакологічної промисловості та інші.

Страхувальниками можуть виступати як юридичні, так і фізичні особи - власники багажу (вантажовідправники, вантажоодержувачі), або особи, які мають контрактні зобов'язання застрахувати вантаж.

Страхування вантажів здійснюється на таких умовах:

  • З відповідальністю за всі ризики;
  • З відповідальністю за окрему аварію;
  • Без відповідальності за пошкодження, крім випадків аварії.

Страхова сума - сума, на яку фактично застрахований вантаж. Вона встановлюється за згодою сторін, виходячи з вартості вантажу, вартості транспортних послуг та вартості інших накладних витрат, що підтверджені документально.

Страховий платіж - плата страховій компанії за прийняття нею ризику на страхування. Розмір страхового платежу залежить від виду вантажу, виду транспортного засобу,  маршруту, тривалості перевезення, та інших факторів.

Правила добровільного страхування вантажів та багажу (вантажобагажу))

Адреса: 04074, Україна, м. Київ, вул. Новозабарська, 2/6

Телефон: +38 (044) 501-90-31, факс: +38 (044) 430-41-37

e-mail: